Začali jsme sypat. Jak jinak než zdravě!

Před několika měsící jsme se rozhodli vytvořit vlastní eshop. Proč? Z několika prostých důvodů.

Z praxe s našimi klienty a pozorováním stravovacích návyků lidí v našem okolí jsme zjistili, že naprostá většina lidí není schopná z běžné stravy získat všechny potřebné látky k dokonalému fungování těla i mysli.

Možná si teď říkáte, že to není Váš případ. Že jste stále plní energie a psychicky v pohodě i bez podpůrných prostředků. Ano je to možné a je skvělé, že se takto cítíte. Avšak troufáme si tvrdit, že po vyzkoušení námi doporučovaných produktů se budete cítit ještě lépe. Dokážete si to představit?

Jak by se Vám líbilo např. potřebovat spát méně hodin? Lépe se soustředit? Pokud sportujete, jak by se Vám líbilo podávat lepší výkony? Rychleji a lépe regenerovat? Jak by se Vám líbilo…

Vše je možné.

Zastavme se nyní na chvíli u našeho motta „Výživa pro sport i gaučing“. Možná nevíte, co je to gaučing. V našem pojetí je gaučing univerzální aktivita provozovaná všemi lidmi, co nemají pravidelný pohyb. Pořád někde sedí nebo leží (sedavé zaměstnání po kterém jde daný jedinec domů a sedne nebo lehne na gauč). Tito lidé – říkejme jim bez urážky gaučaři – si mylně myslí, že doplňky stravy nepotřebují. Že je to záležitost sportovců. Omyl! Vraťte se k předchozímu odstavci o navyšování psychické výkonnosti. Sečteno podtrženo: i gaučař může velice slušně podpořit svoji vitalitu vhodnými prostředky.

alertmini

 

Pokud jste náhodou gaučař a toto označení se Vám nelíbí, nebo Vás dokonce uráží, tak si to prosím neberte osobně. Z naší strany je to pokus o humor a nikoli urážení. Také jsme měli svoje „gaučařské“ období. 🙂

 

V čem se tento e-shop liší od milionu jiných?

Na tomto e-shopu naleznete pouze produkty s nejlepším poměrem cena/výkon. Produkty nejlepší kvality ověřené námi a desítkami našich spokojených klientů. U nás se nemusíte orientovat v doplňcích stravy a pracně vybírat z desítek či stovek produktů. Nemusíte ani znát běžné kategorie – stačí vědět zda chcete podpořit mozek a tělo (vhodné pro gaučaře), nebo sportovní výkony apod. Zkrátka nemusíte vědět vůbec nic a určitě správně vyberete.

Blížíme se k závěru a chceme zdůraznit ještě jednu zásadní věc. Aby byl člověk zdravý a fungoval na plný výkon, musí splňovat v tomto pořadí tyto věci:

  1. být psychicky v pohodě (hlavně se nestresovat)
  2. správně se stravovat
  3. v rámci možností alespoň trochu sportovat (tělo bez fyzické aktivity chátrá)
  4. zařadit vhodné doplňky stravy

Uveďme si příklad: pokud jste v neustálém stresu a jíte nevhodnou stravu, tak Vám žádné doplňky stravy nepomohou!

Na úplný závěr se s Vámi chceme podělit o naši roční proměnu. Abyste viděli, že vše, co říkáme, je nedílnou součástí našich životů a že to funguje. Podrobnější článek o přeměně pro Vás připravujeme.

premena po roce JARA

13775500_10204891670611590_2540514747353059910_n

Navštívit nový eshop Sypuzdravě.cz

Share
Jaroslav Hollmann
Certifikovaný výživový poradce; absolvent několika kurzů pod vedením Mgr. Martina Jelínka. "Věřím, že pokud chce být člověk zdravý a v pohodě, musí správně fungovat ve třech oblastech – strava, pohyb, myšlení. Nazývám to vědomý styl života a chci Vás tímto směrem inspirovat."