E-KNIHY ZDARMA

Necvičte do větru!

Možná se právě nacházíte v nelehké situaci. Zamyslete se:

Nedaří se Vám zhubnout? Nedaří se Vám vybudovat svaly, nebo jinak vylepšit svoji postavu? Nedaří se Vám to i přesto, že cvičíte?

I přesto, že usilovně a poctivě trénujete… pot vám stéká po čele, tričko by se dalo ždímat, zbývá poslední opakování s činkou, nebo posledních pár set metrů běhu… už nemůžete, ale víte, že výsledek bude stát za to… dokončíte trénink a kromě barevných mžitek před očima máte i skvělý pocit sami ze sebe.
Opět jste to zvládli. Takto vydržíte týden, měsíc, možná déle. Ale při stoupnutí na váhu, nebo pohledu do zrcadla je Vám do breku. Výsledky nejsou. Čím to může být? Máte cvičit ještě tvrději, nebo častěji? NE!

Chyba může být ve vaší stravě! Prostě cvičíte do větru!

Ale nezoufejte. Máme pro Vás řešení ve formě eBooku (elektronické knihy).

Ve videu se dozvíte, jaké jsou tři nejčastější chyby ve stravě před a po cvičení. V eBooku Vám odhalíme, jak to dělat správně. Jaké jsou zásady stravování před a po cvičení, abyste lépe dosáhli vytoužených výsledků. Zní to zajímavě? Chcete získat eBook zdarma? Zbývají dva kroky:

1. Podívejte se na video

2. Stáhněte si E-BOOK

 

 

 

Naučte se základům správného stravování

 

  Společně se od základů podíváme na to, co vše je potřebné u stravy uvažovat. Soustředíme se také na problematiku pitného režimu. Mimo toho se dozvíte, proč nám většina potraviny v dnešní době není schopna dodat veškeré potřebné živiny. Ukážeme si způsoby, jak tyto živiny do těla přece jen dostat. Dále si posvítíme důkladně na problematiku základních makroživin (sacharidů, tuků a bílkovin). Neváhejte a stahujte!

 

Share