Diskuse na OALIB – alternativní výživové směry

zdrava-vyziva-liberec-zdravi-21

V pátek 15.5.2015 proběhla další z našich naplánovaných školních akcí, tentokrát na Obchodní akademii v Liberci (oalib.cz). Se studenty jsme řešili jejich dotazy z oblasti alternativních výživových směrů (vegetariánstvímakrobiotika, výživa dle krevních skupin…) a dalších oblastí výživy. Během naší návštěvy měli studenti možnost nechat se zanalyzovat na bioimpedančním přístroji TANITA, aby zjistili složení svého těla. Pro některé studenty byly výsledky znepokojivé (skrytá obezita, podvýživa).

oalib-analyza

 

Byli jsme velmi mile překvapeni množstvím znalostí jimiž studenti disponují. Velký dík za to patří místní profesorce paní Vohradské. Studentům jsme dávali především snadno aplikovatelné rady do praxe a snažili jsem se jim ucelit informace do patřičného kontextu. Věříme, že naše snažení se vyplatilo :-).

OALIB - worshop

Protože konec školního roku se blíží a nyní je období maturit, další akce na školách proto proběhnou až na podzim. Pokud byste měli o podobnou akci zájem na Vaší škole, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se u Vás zastavíme :-).

S přáním hezkého dne

Tým Zdraví 21

Share
Martin Jungmann
Certifikovaný výživový poradce; absolvent několika kurzů pod vedením Mgr. Martina Jelínka.
"Na oblast zdravého životního stylu se dívám celostním pohledem. Věřím, že pro každého člověka je důležité cítit se zdravý, plný života a energie a chci být pro vás v tomto směru inspirací."
Více o mně

Leave a Reply