O nás

jungmann

Martin Jungmann

Výživový specialista/osobní fitness trenér

více o mně

Patrik Kraus fitness trenér

Patrik Kraus

Osobní fitness trenér

více o mně

Jsme parta lidí zabývajících se vědomým stylem života. Náš tým se skládá z výživového specialisty (Martin Jungman) a fitness trenéra (Patrik Kraus).

Pomáháme lidem, kteří chtějí mít pěknou postavu, chtějí být zdraví a jsou ochotni pro to něco udělat. Naučíme je správně se stravovat a správně cvičit, aby byli zdraví, měli plno energie, získali vysněnou postavu a žili život šťastně a naplno.

Zdraví 21 jsme založili, protože jsme se už nemohli dívat na to:

  • Jak se mnoho lidí nazývá výživový poradce, a přitom se jedná pouze o prodejce doplňků stravy. Tyto doplňky jsou kolikrát pochybné kvality, anebo lživě slibují zázraky např. „zhubněte 10 kilo za týden díky kouzelné pilulce“ a podobné nesmysly!
  • Jak “trenéři“ tahají z lidí jen peníze, cvičí s nimi špatně, nedělají diagnostiku zkrácených a oslabených svalů, nevěnují se naplno svému klientovi po celou dobu tréninku, nabízejí klientovi anabolické steroidy nebo nutí užívat doplňky stravy!
  • Jak 90 % lidí v posilovnách cvičí špatně, někdy i kvůli vedení nekvalitního trenéra!
  • Jak většina populace vůbec neřeší vliv stravy na jejich zdraví a nemá pravidelný pohyb. Poté trpí nejčastěji nadváhou, ale i mnohými dalšími problémy. Jako řešení nasadí léky, které potlačují následky jejich špatné životosprávy. Umlčí tak vnitřní hlas svého těla, které doslova volá o pomoc, a pokračují dál v jeho ničení!
  • Jak si kdekdo myslí, že pro zhubnutí musí trpět hlady, což je opět nesmysl!

Dříve jsme si mysleli, že naučit se správně jíst a cvičit zvládneme sami díky radám z internetu. Tímto názorem si projde téměř každý. Internet je sice plný informací, ale najít ty opravdu kvalitní je už těžší. A jak je navíc poznat? 🙂 Nejtěžší však je přizpůsobit tyto informace naší individualitě. Tento krok málokdo zvládne sám bez zbytečných chyb.

Zjistli jsme, že nejlepší možnost, jak získat kvalitní know-how, je učit se od těch nejlepších. A proto jsme absolvovali odborné kurzy. V oblasti stravy se učíme od zkušeného a uznávaného odborníka Mgr. Martina Jelínka.

Používáme a učíme metody profesionálů, ověřené jejich letitou praxí, které aplikujeme i na sebe.

Od nás můžete tedy získat kromě kvalitních informací především schopnosti, jak s těmito informacemi pracovat, aby fungovaly i na vás.

Věříme, že pro každého člověka je důležité, aby měl v pořádku tři nosné životní pilíře, kterými jsou strava, pohyb a myšlení. Víme, že pro dosažení vytoužených a trvalých výsledků je velice zásadní pracovat s každým individuálně a naše motto zní „celostní řešení pro Vás na míru“.

Tři-pilíře

Přejít na článek o člověku jako biologickém robotovi >>

Share

Komentáře jsou vypnuty.