Reference

Co o nás říkají naši klienti?

Barbora Mikešová

Studentka gymnázia v Liberci

Pomohl mi

Patrik Kraus

Patrik Kraus

Osobní fitness trenér

„Zvládnu to, i kdybych tady měla nechat svoji duši!“

Ahoj, jmenuji se Bára a chtěla bych se s Vámi podělit o můj příběh v hubnutí. Když jsem začala chodit na střední školu, tak jsem si začala uvědomovat i to, jak vypadám. Nějak mi nevadila moje postava až do té doby, kdy jsem navštívila svoji doktorku na kardiologii.
Chodím tam jednou za dva roky, protože mám šelest na srdci a kontrolují mě, jestli je všechno v pořádku.

Přišla jsem na kontrolu a myslela si, že všechno bude v pořádku. To jsem ovšem nevěděla, co mě čeká. Za dva roky jsem přibrala 12 kg, což jak řekla moje doktorka, není vůbec dobré na moje srdce, ani na moje zdraví obecně. Řekla jsem si, že s tím něco chci dělat, i když jsem vůbec nevěděla co, protože před tím jsem zkoušela běhat a do toho jsem měla ještě tréninky na krasobruslení. Moje váha nešla vůbec dolů. Rozhodla jsem se, že do toho půjdu po hlavě se vším všudy (jídelníček, tréninky v posilovně..). Poprosila jsem známou, aby mi dala kontakt na Patrika Krause, se kterým jsem si udělala první schůzku. Už jenom když jsem přišla do posilovny, tak jsem si řekla „Zvládnu to, i kdybych tady měla nechat svoji duši“.

První tréninky mi šly opravdu hrozně. Připadala jsem si slabá a hrozně neznalá. Patrik byl ale hrozně hodný, když jsem si nevěděla rady a nebo už jsem nemohla, vždycky říkal „Taaak ještě 5krát“ To mě ale nejvíce posouvalo dál. Ptala jsem se ho taky na suplementaci se kterou mi skvěle poradil 🙂. Výsledky nebyly vidět po týdnu nebo po dvou, ale já jsem to nevzdávala.

Po měsíci se už první výsledky dostavily. Sice nebyly až tak obrovské, ale cítila jsem je. Nakonec jsem během 2,5 měsíce cvičení (20 lekcí), zhubla 10 kg. Výsledky jsou vidět jak na mojí postavě, tak na mojí psychice. Také moje okolí si toho začalo všímat. Posilování s Patrikem mě velice bavilo a těšila jsem se na každý trénink. Určitě bych Patrika doporučila.

Ing. arch., MgA. Aleš Valášek

scénograf a výtvarník kostýmů,
architekt

Pomohl mi

jungmann

Martin Jungmann

Výživový specialista

Patrik Kraus

Patrik Kraus

Osobní fitness trenér

„Překvapilo mě, že na konci každého měsíce byly vidět markantní pokroky a fyzické změny postavy.“

Na cvičení jsem neměl nikdy čas a bylo to na mé postavě čím dál tím víc vidět. Cvičil jsem 2,5 roku sám a nikam to nevedlo. Často jsem slýchal od přátel, že pouhé cvičení nestačí a že klíčem k úspěchu je ze 70 % správná strava, a tak jsem v prosinci 2016 kontaktoval trenéra Patrika Krause, který mi doporučil také výživového poradce Martina Jungmanna. Martin mi sestavil jídelníček na míru a s Patrikem jsme začali cvičit úplně jinak, než jsem byl zvyklý.

Obával jsem se, že správný jídelníček bude obsahovat pouze samé drahé a exkluzivní potraviny, ale opak byl pravdou. Začal jsem si sám vařit. Hlady jsem nikdy netrpěl, naopak jím víc jak před tím a za potraviny neskutečně ušetřím. S Patrikem jsme po konzultaci zařadili cardio, HIIT cardio a strečink před a po každém tréninku, protože moje svaly byly velmi zkrácené. Mám pevnou vůli, sním cokoliv a poslouchám Martina i Patrika na 100% a dělám a jím to, co mi poradí, protože by jinak celá snaha a práce neměly smysl. Překvapilo mě, že na konci každého měsíce byly vidět markantní pokroky a fyzické změny postavy. Dnes už na tréninku dobíjím energii a i když jsou fyzicky náročné, tak se po každém tréninku cítím skvěle. Zlepšila se mi také pohyblivost.

Dnes po 4 měsících spolupráce, jsem velice spokojený. Fyzických změn si všimli i lidé z mého okolí, cítím se skvěle, zvedlo se mi sebevědomí a už se nestydím sundat si triko a jít si zaplavat do bazénu 🙂. S oběma spolupracuji dál. Vědí, co dělají, a pokud se chcete změnit, tak Vám Patrika a Martina můžu vřele doporučit! … a pamatujte, že správné stravování a kvalitní trénink jsou nutné, pokud chcete dosáhnout nějaké změny postavy.

Průběžné Alešovy výsledky

Aneta Půhonná

Studentka VŠ Liberec

Pomohl mi

Patrik Kraus

Patrik Kraus

Osobní fitness trenér

„Moc jsem si nevěřila, že za měsíc bude něco vidět. Ale bylo!“

Ahoj,
Jmenuji se Anet a už dlouho jsem se odhodlávala něco se sebou udělat. Už to budou dva roky, kdy jsem se zbavila všech nezdravých jídel ve své lednici, ale stále jsem nebyla se sebou spokojená. Po dovolené u moře, jsem se tedy odhodlala, že začnu.

A když už, tak 3x týdně a s trenérem, který mě donutí do fitka chodit a který mi ukáže jak správně cvičit. Jelikož mám problémy se zády (před zahájením cvičení jsem měla velké problémy s bolestí zad v bederní části páteře), není to žádná sranda (Patrik mi poradil, jak záda uvolňovat a vymyslel speciální cviky)
Rozhodla jsem se pro profesionálního trenéra Patrika Krause a už teď můžu říct, že to je nejlepší trenér minimálně v místním fitku.

Nejen, že na mě působil jako sympaťák, ale viděla jsem recenze dívek, kteří s ním cvičí a jsou spokojené. Nejedná se o člověka, který tzv. sype (nebude Vám cpát žádné steroidy ani jiné látky), na jeho profilu jsem viděla i spousty receptů a triků jak zvládnout a vychutnat si zdravou stravu.
Šli jsme tedy na 1. lekci zdarma, kde probíhala tzv. diagnostika. Tam se zjistilo, kde co a jak mám oslabené a zkrácené (hodnocení jako ve škole),ale nemějte strach, Patrik je profesionál a vše bylo bráno s humorem a příjemném prostředí. Dále jsme vyplnili krátký dotazník a odcvičili trénink na ukázku.
Další trénink už byl na ostro. Popis určitých cviků popisovat nebudu, ale nadchlo mě to. A víc, když přišlo měření po měsíci. Jelikož jsem ve fitku viděla spousty dívek v tzv. ,,formě´´, moc jsem si nevěřila, že za měsíc bude něco vidět. Ale bylo!

Zhubla jsem na váze 0.8 kg, ale o to mi tak nejde (protože vážím 56 kg). Šlo mi hlavně o zpevnění těla. Nabrala jsem svaly a zhubla tuk. Záda už mě nyní skoro taky nebolí.
Všeho všudy jsem za první měsíc zhubla přes stehna – 3 cm, přes pas – 5 cm, přes prsa -2cm, paže -1cm. A to je teprve začátek.

Jsem naprosto spokojená, nejen že mám centimetry dole, ale cítím se skvěle a mám i vyšší sebedůvěru!
Pokud máte chuť a odhodlání se sebou něco udělat, tak se neváhejte na Patrika obrátit!
Za mě 10/10 a neměnila bych.

Wendy Anne Frömmel

Studentka VŠ Liberec

Pomohl mi

Patrik Kraus

Patrik Kraus

Osobní fitness trenér

„Nejlepší věc, co může člověk udělat, je zaplatit si dobrého trenéra ve fitku“

Je problém, když chcete začít pravidelně cvičit, ale nemáte rádi fitka a ani trochu vás to tam nebaví. Ať už je to z důvodu, že nevíte, co s těmi přístroji, nebo si mezi těmi vypracovanými lidmi připadáte jednoduše blbě (anebo obojí). Přesně takový postoj jsem měla taky – a možná bych měla pořád, ale nejlepší věc, co může člověk udělat, je zaplatit si dobrého trenéra ve fitku. V mém případě Patrika.

Výhoda 1) nikdo se vám nesměje, protože znají vlastní začátky a dostanete spoustu rad,
výhoda 2) nemůžete se vymlouvat, že je špatný počasí, protože to není venku,
výhoda 3) když si zaplatíte trenéra a trénink, donutí vás to tam jít už jen kvůli tomu, že tam na vás někdo čeká a aby vám to nepropadlo.

Zhruba od poloviny září jsem díky pravidelnému cvičení s Patrikem 2x týdně zhubla 6kg a abych řekla pravdu, začalo mě to dost bavit. Mám radost, že tréninky přizpůsobuje tomu, co mě baví a co mé tělo potřebuje. Je s ním sranda, ale taky dokáže být přísný a to je potřeba. A když tohle všechno vydržíte a dostaví se první výsledky, už se vám nechce přestat, protože by to zmizelo.🙂 🙂 Patrika velmi doporučuju!!! A jsem zvědavá na další progress.

Lucie Matzkeová

Pomohl mi

jungmann

Martin Jungmann

„Myslela jsem si, že nepotřebuji moc zhubnout.“

Rozhodla jsem se kontaktovat Martina poté, co jsem objevila na internetu náhodou jeho stránky, ke kterým jsem se každý den stále dokola a dokola vracela, pročítala články a rady, ale stále nevěděla co se sebou. Když jsem totiž chtěla svou stravu přesměrovat do zdravé dráhy, zjistila jsem, že jím stále jen zeleninu a jogurty.

Měla jsem hlad i zažívací potíže a rychle jsem tyhle svoje snahy vzdávala. Oslovila jsem Martina s tím, že bych chtěla poradit, jak se naučit zdravě stravovat a domluvili jsme se i na váhovém úbytku (což by mělo jít ruku v ruce).

Myslela jsem si, že nepotřebuji moc zhubnout. Teď po absolvování programu s Martinem v roli poradce musím říct, že jsem se spletla. Nejen, že jsem potřebovala zhubnout, ale hlavně jsem se potřebovala cítit přesně takhle bezvadně. Mám sama skvělý pocit z úbytku centimetrů, skvělý pocit mám ale i díky reakcím okolí a partnera, který mi teď neustále říká, jak mi to sluší. A to se poslouchá moc hezky.

Martin mě naučil, jak vařit efektivně, abych nestrávila v kuchyni spoustu času. Naučil mě, jak kombinovat správné potraviny tak, abych neměla hlad a nevařila jen zeleninu, která sama zdravé stravování nespasí. Naučil mě „fígle“, aby mě nepřepadaly chutě na sladké a ještě spoustu dalšího. Jsem moc ráda, že jsem se odhodlala a objednala se na první konzultaci, žije se mi teď mnohem lehčeji.

Chtěla bych tímto Martinovi moc poděkovat za spolupráci, která ale i po absolvování tříměsíčního programu stále nekončí…

Veronika Kadlecová

Studentka VŠ Liberec

Pomohl mi

jungmann

Martin Jungmann

Výživový specialista

„Mojí velkou motivací bylo zhubnout do svatebních šatů.“

Ahoj, já jsem Veronika Kadlecová a pracuji jako prodavačka a u toho studuji VŠ.
Než jsem se setkala s Martinem Jungmannem, tak jsem stravu moc neřešila. Pracuji na 12ti hodinové směny a do toho se ve volném čase věnuji škole a psům. Zápasím s časem, tak jsem vařila jídla, která jsem si mohla ohřívat pár dní, nebo jsem to občas řešila polotovary.

Mojí velkou motivací bylo zhubnout do svatebních šatů, když jsem zkoušela diety sama, tak se mi nedařilo. Měla jsem hlad a brzy jsem to vzdávala. Oslovila jsem Martina, který mi sestavil jídelníček, celý plán mi skvěle vysvětlil.

Spolupracujeme spolu zhruba 6 měsíců a nyní mám dole již 13kg (začátek spolupráce 18.2.2015). Na rady Martina jsem začala chodit do práce pěšky, cítím se skvěle a do kopců už se nezadýchávám. Netrápí mě chutě, nafouklé břicho, pocit hladu. Změnu ve svém jídelníčku již neberu jako dietu, která jednou skončí a já se budu moct zase „nadlábnout“, ale změnu mého životního stylu. Mám před sebou ještě kus práce, ale každý týden vidím nové a nové výsledky.

Spolupráci s Martinem vřele doporučuji. Mně osobně nejvíce zaujal svým osobním přístupem, sympatickým jednáním, okamžitou reakcí na mé problémy a hlavně jsem se před ním nestyděla mluvit o své váze a o tom jak jsem na tom byla předtím. Takže pokud toužíte zhubnout, poradit se stravováním nebo se chcete „jen“ cítit lépe, tak Martina neváhejte oslovit.

Jana Vinšová

Důchodkyně, Rychnov u Jablonce n. N.

Pomohl mi

jungmann

Martin Jungmann

Výživový specialista

„Bála jsem se, že když se najím, tak přiberu.“

Jmenuji se Jana Vinšová a jsem mnoho let v plném invalidním důchodu.

Celé roky jsem se snažila držet diety, ale co dieta, to nová kila navíc. Bála jsem se, že když se najím, tak přiberu. Rozhodla jsem se vyhledat pomoc. Pozvala jsem si domů výživového specialistu Martina Jungmanna a ten mi poradil, jak jíst, co jíst a kolikrát denně jíst. Zkrátka vysvětlil mi, co moje tělo potřebuje.

Martin mi pomáhá hubnout pomalu, jistě, tak abych nehladověla a měla jsem z nového životního stylu dobrý pocit. Za 3 měsíce jsem s jeho pomocí zhubla necelých 6 kg (začátek spolupráce 29.4.2015).

S Martinem se moc dobře diskutuje, na vše se ho můžete zeptat, je příjemný a nikomu nic nevnucuje.
Všem vám přeji, ať se hubnutí ve spolupráci s Martinem daří.

Sáva Klobušická

Vychovatelka ve školní družině Liberec

Pomohl mi

jungmann

Martin Jungmann

Výživový specialista

Patrik Kraus

Patrik Kraus

Osobní fitness trenér

„Při hubnutí, se nelze orientovat jenom podle hmotnosti a řídit se ručičkou na váze.“

Jmenuji se Sáva Klobušická, je mi 28 let, přes týden pracuji jako vychovatelka ve školní družině a asistentka u autistického chlapce, o víkendech pak zpívám s orchestrem.

Zdravým životním stylem se intenzivněji zabývám již několik let, avšak jsem stále bojovala s lehkou nadváhou a i přesto, že pravidelně sportuji, váha se nechtěla pohnout dolů.

V květnu 2015 (začátek spolupráce 26. 5. 2015) jsem se rozhodla pro důslednější změnu zdravé životosprávy, a proto jsem vyhledala odbornou pomoc u výživového specialisty pana Martina Jungmanna a osobního fitness trenéra pana Patrika Krause.

Naučila jsem se díky nim poskládat svůj jídelníček, aby mému tělu nic nechybělo. Už vím, že člověk může přibírat na hmotnosti nejen špatnou skladbou jídla, ale i nedostatečným množstvím. Nyní více přemýšlím nad tím, co jím. Při svém aktivním životě chci svému tělu dodat veškeré živiny, protože si to zaslouží. Zároveň jsem zjistila, že při hubnutí, se nelze orientovat jenom podle hmotnosti a řídit se „ručičkou na váze“, protože svalová hmota má daleko vyšší hustotu než tuková tkáň. Proto, ačkoli jsem prozatím lehčí jen o pár kilo, mám důvod k úsměvu, protože s každým kilogramem zmizelého tuku, ubyly centimetry v pase a přibyla svalová hmota. Cítím se lépe, jsem v lepší kondici, mám vyšší sebevědomí, dávám si nové cíle a s nadšením pokračuji po nové cestě dál…

Každému, kdo se rozhodne svůj život změnit, ať už ze zdravotních důvodů, nebo jen pro lepší pocit ze sebe samého, bych doporučila spolupráci se zmíněnými odborníky, ať na boj nejste sami a cestu ke svému vysněnému cíli máte kratší. Přeji Vám hodně štěstí :-).

Jakub Macháček

Student VŠ Liberec

Pomohl mi

jungmann

Martin Jungmann

„Určitě bych Vám neradil “šetřit“ na svém zdraví.“

Myslím si, že můj životní styl do doby kdy jsem se rozhodl jít za Martinem, nebyl úplně špatný. Dobrý rozhodně také ne. Sportoval jsem pravidelně, avšak moje strava byla absolutně nedostačující, i když jsem si myslel, že toho jím hodně. Chtěl jsem začít žít zdravým životním stylem a zlepšit si problémy s astmatem.

Po úvodním zvážení jsem zjistil, že na tom nejsem nejhůř, avšak bylo co zlepšovat. Hlavně nabrat nějaké to kilo. Martin mi vytvořil týdenní jídelníček, ze kterého jsem čerpal nové recepty a seznamoval se s novými druhy potravin. Objevil jsem odlehlý svět supermarketů, začal chodit do zdravé výživy a přestal tolik řešit cenu potravin.

Teď už jsem zhruba 3 měsíce na zdravější stravě (začátek spolupráce 25. 5. 2015). Neříkám, že člověk sem tam neujede na nějaké svíčkové, ale tělo si s tím poradí daleko lépe, než předtím. Cítím se určitě lépe, než dříve. Nejsem tolik unavený, i můj problém s astmatem se zlepšil (pořádně to budu moci posoudit, až v zimních měsících).

Určitě bych Vám neradil “šetřit“ na svém zdraví. Možná člověk ušetří pár stovek měsíčně, ale časem tělo ukáže, že to není dobře v podobě nějaké nemoci a člověk poté za léky dá spoustu “ušetřených“ peněz. Rozhodně nelituji peněz, které jsem za to utratil. Jelikož změna jídelníčku = změna životního stylu a rozhodně ne k horšímu.

Tereza Skupeňová

Lázeňská Rychnov u Jablonce n. N.

Pomohl mi

jungmann

Martin Jungmann

Výživový specialista

„Měla jsem potíže s vysokým krevním tlakem a byla jsem nespokojená sama se sebou.“

Jsem lázeňská, pracuji v plaveckém bazénu.

Měla jsem potíže s vysokým krevním tlakem a byla jsem nespokojená sama se sebou. Rozhodla jsem se navázat spolupráci s výživovým specialistou Martinem Jungmannem.

Ten mě naučil jíst 5 x denně a správně se stravovat, abych efektivně zlepšovala svou postavu a zdravotní stav. Dnes jsem díky tomu zhubla za 5 měsíců 10 Kg, můj obvod pasu se zmenšil o 15 cm a snížil se mi i krevní tlak (začátek spolupráce 16. 2. 2015).

S přístupem pana Jungmanna jsem spokojená. Když potřebuji, dá mi přesně mířenou radu pro řešení konkrétního problému. Navíc mě umí i popostrčit a motivovat. Budu s ním i nadále dlouhodobě spolupracovat.

Každý, kdo se sebou chcete začít něco dělat a hledáte trvalou změnu ve svém stravování, doporučuji začít spolupracovat s výživový specialistou Martinem Jungmannem.

Share

Komentáře jsou vypnuty.